Учора в Запоріжжі, в кіноконцертному залі імені О.Довженка, відбувся благодійний марафон "Журналістська співдружність", ініційований обласною організацією Національної Спілки журналістів України. Він переслідував благородну мету: надати допомогу ветеранам-журналістам, журналістам-інвалідам та сім'ям, у яких журналісти пішли із життя. Нині обласна організація НСЖУ налічує понад сто журналістів-ветеранів, серед яких і ветерани Великої Вітчизняної війни. Більшість із них живуть у скрутних умовах і потребують матеріальної підтримки, допомоги у лікуванні тощо.

...Зал був переповнений. У перших рядах сиділи журналісти-ветерани. Але більшість аудиторії складала журналістська молодь. Прикметно, що залучитися до марафону прийшли майже повним складом факультет журналістики ЗНУ, студенти Інституту журналістики та масової комунікації КПУ та інших вузів, що свідчило про глибоке розуміння молоді проблем сучасних журналістів.

До присутніх звернулися керівники області та міста - голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Пеклушенко, голова Запорізької облради Павло Матвієнко та Запорізький міський голова Олександр Сін. Вони були єдині в думці: без засобів масової інформації світ неповноцінний, блідий, нецікавий. А журналісти роблять його багатим, насиченим і змістовним. Тому саме вони є невід'ємною частиною великого творчого процесу значного масштабу. Але, як і всі люди, вони живуть і втомлюються, виходять на пенсію і потребують допомоги.

- Враховуючи, скільки матеріалів я написав та скільки було написано про мене, вважаю, що можу вас називати колегами. Я б дуже хотів, щоб люди, які не розуміють самої сутності вашої професії, опинилися в незвичній ситуації. Щоб одного разу, прокинувшись зранку, вони увімкнули телевізор, а перед ними був темний екран, увімкнули радіо - а там тиша, сіли за комп'ютер - а інтернету немає, пішли по газету, а скринька порожня. Гарантую, що проблема газу в порівнянні з цим була б мінімальною, тоді б люди оцінили вашу роботу повною мірою. Значимість вашої професії - колосальна, ви робите світ цікавим, мобільним, яскравим, - підкреслив, зокрема, Олександр Пеклушенко.

Очільники регіону відтак зробили особисті внески в загальну скарбничку журналістського марафону, побажавши майстрам слова бадьорості, здоров'я та наснаги.

До благодійності долучилися також депутати: облради - Сергій Кальцев, міськради - Євген Карташов, комбінат "Запоріжсталь", обласна санепідстанція, СВК "Перемога" Василівського району, підприємство "Ассоль" та багато інших, передавши на рахунок облНСЖУ грошові внески.

Захід благословив архієпископ Запорізький та Мелітопольський Лука.

У рамках марафону відбувся благодійний концерт, у якому взяли участь провідні майстри сцени запорізького краю, народний ансамбль запорізької міліції "Пернач", учні школи бойових мистецтв "Спас" та інші творчі колективи.

За дві години марафону зібрано понад 30 тисяч гривень для журналістів-ветеранів.

http://www.zp-pravda.info/index.php?option=com_content&view=article&id=4639:2012-03-22-14-00-40&catid=1:latest-news

Система Orphus
Поделиться —
mylan finasteride comprar comprar priligy online contrareembolso proscar sans ordonnance