По старому законодательству годы армии входили в стаж. Еще недавно я обращался в пенсионный фонд, где мне сказали, что я должен отработать 23 года и два года армии мне засчитаются. Вместе получится 25 лет и я смогу уйти на заслуженный отдых. В прошлом месяце исполнилось 23 года трудового стажа на предприятии, я пошел в пенсионный фонд, где мне сказали, что по новому законодательству армия уже не засчитывается и нужно отработать еще два года. И только потом оформлять пенсию. Правильно ли мне сказали?

Згідно ЗУ Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування термін служби у Збройних силах прирівнюється до державної служби та зараховується до загального страхового стажу. Також згідно п.3 Порядку обчислення стажу державної служби, затвердженого Постанови КМУ від 03.05.1994 № 283 «до стажу державної служби включається час військової служби у Збройних силах та інших війскових формуваннях».
Відповідно до ст.18 Кодексу адміністративного судочинства в Україні усі адміністративні справи щодо спорів фізичних осіб з суб’єктами владних повноважень з приводу обчислення, призначення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянам, виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, виплат та пільг дітям війни, інших соціальних виплат, доплат, соціальних
послуг, допомоги, захисту, пільг вирішуються у судовому порядку.

Система Orphus
Поделиться —
acheter priligy dapoxetine benadryl salbe kaufen